Firma Profili

Rota Çocuk Gereçleri A.ş. 37 yılı aşkın meslek tecrübesine sahip olan uzman kadrosuyla bebek ekipmanları imalatında Türkiye Bebek pazarının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. 1979 yılında küçük bir atölye olarak kurulmuş 2004 yılında şirketleşip Rota Çocuk Gereçleri A.Ş. ismini alarak BENETO isimleri altında ürettiği ürünlerini gerek Türkiye Pazarında gerekse de Dünya Pazarının tanınmış markalarının aralarına sokmuştur.

11000 m2 alanda; 30’den fazla çift yönlü puset, baston puset, dönüştürülebilir travel sistem puset çeşidi, salıncak, hamak, ana kucağı, beşik, ana dizi, gibi ürünleri imal etmektedir.

ISO 9001 – 2008 kalite yönetim belgesine sahip tesisimiz metalden mamul her türlü ürünü üretebilecek kapasitededir. Firmanın yurt içerisinde 81 ilde bayilik sistemiyle çalışan 300’den fazla müşterisi mevcut bulunmakta olup, firma 1993 yılından itibaren çeşitli ülkelere ihracat yapmaktadır.

En iyi ve en kaliteli ürünü en uygun imkanlarla müşterilerimize sunmayı hedefleyen Rota bu nedenle her zaman en kaliteli malzeme ve işçiliği tercih etmektedir.

Hedeflerimiz

Sürekli gelişirken, hedeflerimizi asla unutmuyoruz. Bir yandan, elde ettiğimiz her yeni bilginin, bizi hedeflerimize doğru taşımasına özen gösteriyor; diğer yandan hedeflerimizi sürekli revize ederek canlı kalmalarını sağlıyoruz. Bundan dolayı hedeflerimizi aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

* Yüksek teknolojiye dayalı üretim yaparak, dünyanın dört bir yanında hızlı ve kolay bir şekilde hizmet ve ürün sağlayabilen bir firma olmak.

* Sürekli ve gelişmekte olan ihtiyaçlara göre ürünlerimizi geliştirmek

* Müşterilerimize etkin, hızlı ve kaliteli hizmet vermek,

* Müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılamak

* Müşterilerimize kalite ve estetikten ödün vermeden en uygun fiyatlara zengin ürünler sunmak.

* Kalitede ve hizmette süreklilik temin etmek.

* Daha iyi ve kaliteli ürün elde edebilmek için çalışanlarımızı mesleki konularda eğitmek.

* Eğitim programlarında yeni bilgiler içeren kapsamlı değişiklikler yapmak.

* Ürün gruplarımızın hepsinde tüketicinin aklına gelen ilk marka olabilmek.

Sertifikalarımız

Sizin ve çocuğunuzun sağlığı için Türkiye ve Avrupa'da standart olarak kabul edilmiş sertifikalarımız... Dahası için tıklayınız...

Markalarımız

37 senede hayat verdiğimiz markalar...<br /> Dahası için tıklayınız...

Bu takımın bir parçası olmak ister misiniz?

Form doldurun
Back to Top

2018 Yılı itibariyle E-Ticaret Satış Yetkilimiz "Bebegold.com.tr"dir. Kapat