Size nasıl ulaşabiliriz?

Haftaiçi 8:00 – 17:45 , haftasonu 8:30 – 13:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Sosyal medyadan pazar ve akşam saatleri hariç destek alabilirsiniz.

Ayrıca info@beneto.com.tr adresine mail yollayabilirsiniz. Yada web sayfamızın iletişim sayfasından form gönderebilirsiniz.

Garanti şartları nedir?

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır. Tüketiciden kaynaklı sorunlar ücretli olarak giderilebilmektedir. Daha fazlası için Garanti şartlarını okuyunuz…

Ürünün döşemesi söküldü/yırtıldı garanti kapsamına girer mi?

Maalesef ürün tüketiciden kaynaklı hasar görmesinden dolayı garanti kapsamında değildir. Fakat arzu ederseniz ücreti karşılığında ürünün döşemesini yenileyebilirsiniz.

Bebek arabamı pazar/alışveriş arabası olarak kullanabilir miyim?

Bebek arabasına kapasitesinden ağır yüklemeler yapmak yada dengesiz asmak bebek arabasının güvenilirliğini azalttığından kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Bu şekilde yaşanabilecek herhangi bir talihsizlikten Beneto olarak sorumlu tutulamayız. Ayrıca bu tarz kullanımlardan kaynaklı sorunlar, garanti şartları kapsamına girmemektedir.

Emniyet kemeri ne kadar önemli? Gerçekten emniyetli mi?

KESİNLİKLE emniyetlidir ve çok önemlidir. Lütfen bebek arabası/mama sandalyesi/salıncak yada diğer emniyet kemerli ürünlerimizi, çocuğunuz ürünün üzerindeyken emniyet kemeri takılı olmadan kullanmayınız!. Yaşanabilecek talihsizliklerden Beneto sorumlu tutulamaz.

2 yıl garanti kapsamına aşınma ve yıpranma da dahil mi?

Tüm ürünlerimiz yüksek standartlara göre üretilmektedir. Fakat ne kadar dikkatli kullanılırsa kullanılsın kullanıma bağlı aşınma, eskime ve yıpranma gösterecektir. 2 yıl garanti kapsamı kullanıma bağlı aşınma, eskime ve yıpranmaları değil, imalat ve malzeme hatalarını kapsamaktadır.

Back to Top

2018 Yılı itibariyle E-Ticaret Satış Yetkilimiz "Bebegold.com.tr"dir. Kapat